Švejkování: Pastička na Donalda

Vyvalily se vlny zdola, respektive z americké administrativy, a vynesly 50 tisíc údajně ztracených sms (podle FBI za jejich nenahrání mohl Samsung) vysoce postavených agentů FBI Petera Strzoka a jeho milenky Lisy Page za pět měsíců. Kdy vlastně pracovali, není jasné. Láska tedy zatemňuje i agentské mozky. To je potěšující zjištění. Komunikovali například o možné otravě amerického prezidenta. Někdo by už těm agentům měl říct o existenci NSA a principech digitální komunikace! Špitali si také o „secret society“ uvniř tajných služeb, což v religiózní a nejrůznějšími kulty zamořené Americe způsobilo pozdvižení.

Laskavý čtenář si možná vzpomíná, že jsme zhruba před rokem informovali o jakýchsi vnitřních strukturách tajných služeb, budovaných Barackem Obamou v jeho období chromé kachny před inaugurací Donalda Trumpa 20. ledna 2017. Také si holoubkové špitali o tom, že na špitání o Hillary Clintonové budou muset použít ty druhé telefony… a o tom, že POTUS, tedy toho času Obama, chce vědět o všem, co dělají. Oba agenti byli také nějakou dobu v Muellerově vyšetřovacím týmu. Po prasknutí sms maléru loni v létě byl Peter Strzok, podobně jako smutný hrdina depresivního filmu Jako jed!, přeřazen do archívu.

Memo Devina Nunese bylo zveřejňeno 2. února 2018:

Kalifornský kongresman Devin Nunes, předseda kongresové komise pro dohled nad tajnými službami, v něm shrnul, jak bývalý britský špión MI6 Christopher Steele, nesnášející Donalda Trumpa a placený demokraty via Fusion GPS a právní firmu Perkins Coie, na něj schrastil prý od nejmenovaných ruských agentů pomlouvačné dossier a postaral se o jeho distribuci. Steele to ale prý sám nepsal, jen shrnul materiály z tisku, například z článku investigativního novináře, tvůrce materiálů oblíbených FBI, Michaela Isikoffa z Yahoo News, který čerpal informace od – Christophera Steela! „Dřevo je dřevíčko dřevěné ze dřeva,“ učil nás kdysi náš věčně opilý, ale jinak roztomilý učitel matematiky definici kruhem.

Spolupráce Christophera Steelea s FBI byla již dříve ze strany FBI pozastavena a posléze ukončena, a to kvůli jeho opakované nedůvěryhodnosti a klábosení s médii. To ovšem úředníci, kteří předkládali FISA žádost o odposlouchávání, v podkladových materiálech zapomněli uvést. Soudci FISA (The United States Foreign Intelligence Surveillance Court, FISA Court) jsou prý vzteky bez sebe, barvitě popisuje právník Lionel, neboť až do této chvíle podepsali více než 35 000 žádostí úplně bez problémů, odmítli jich od roku 1978 jen 12, a teď takováhle lapálie!

Dossier se stalo základním podkladem nejen celé Muellerovy vyšetřovací taškařice, ale bylo také základem této FISA žádosti (The Foreign Intelligence Surveillance Act) o odposlouchávání jistého Cartera Page (shoda jmen s Lisou Page, nejsou podle známých informací v příbuzenském vztahu), který sice nikdy nebyl v Praze, ale zato byl, ještě jako agent FBI, v červenci 2016 v Rusku. Zaměstancem FBI byl prokazatelně mezi lety 2013 – 2016 a někdy na jaře 2016, tedy v průběhu prezidentské kampaně, se z něj zničehožnic stal ruský špión, na nějž byly nasazeny odposlechy v tom nejpřísnějším režimu FISA Title 1. Jedná se o neobvyklé opatření, neboť obvykle je nasazena Section 702. Tím se z něj stalo chodící nahrávací studio, načež se přihlásil jako dobrovolník do Trumpovy kampaně. Kdo jim to píše??

 

Na konci tunelu slaboučce zaznívá: Sidney Bloomenthal… ale to v tuto chvíli není potvrzeno. Sidney Bloomenthal je dlouhodobý důvěrný spolupracovník Clintonové, který jí například připravoval a přeposílal e-mailem rozsáhlé analýzy situace na Středním Východě v době, kdy se schylovalo k Benghází.

Na vzniku dossier se podílela také manželka vysokého úředníka ministerstva spravedlnosti Bruce Ohra, který byl se špiónem v kontaktu a jemuž se Steel svěřil se svým zoufalstvím při pomyšlení na to, že by Donald Trump mohl být zvolen. Nelli Ohrová byla zaměstnána přímo Fusion GPS „to assist in the cultivation of opposition research“. Spoluúčast Nelli Ohrové na dossier byla FBI a ministerstvu spravedlnosti zatajena, ačkoliv je známo, že Bruce Ohr blízce spolupracoval se státními žalobci Sally Yatesovou a poté Rodem Rosensteinem, kteří zmíněnou FISA žádost, která se musí obnovovat každých 90 dní, oba podepisovali. Další podpisy patří Jamesi Comeymu, Andrew McCabeovi a Daně Boenteové. Žádost FISA byla jako neúplná nejdříve několikrát odmítnuta, a Andrew McCabe v prosinci 2017 uvedl před Kongresovou komisí pro dohled nad tajnými službami, že by tato žádost bez zmíněného Steelova dossier nebyla nikdy schválena.

Do toho se míchá další podezřelý dobrovolník George Papadopoulos, který prý podle oficiální verze spustil celou lavinu tím, že si popovídal v londýnském baru s autralským velvyslancem. Jasně, kvůli tomu se zřizují kongresové komise! Spolupráce Page a Papadopoulose nebyla prokázána, píše Nunes v memu. FBI žádost odmítá ukázat. Je v ní také napsáno, pro kterou americkou osobu jmenovitě Christopher Steele pracoval – a není to Glenn Simpson z Fusion GPS. Jerome Corsi a další se domnívají, že Papadopoulos byl také najat Fusion GPS.

Memo, které vyšponovalo americkou mediální atmosféru na hranici infarktu, si přečetl také současný šéf FBI Christopher Wray, a jen o něco málo později byl vyhozen jeho zástupce Andrew McCabe, známý také jako „Andy“ z komunikace výše jmenovaných zamilovaných agentů.

Demokraté, kteří tvrdili, že originální Nunesovo memo odhalí techniky a strategie tajných služeb, si sepsali svoje vlastní memo, které si vycpali utajenými informacemi tak, aby byl prezident přinucen jej stopnout, načež jej od něj dostali zpátky s výzvou k přepracování. Administrativní ping-pong jde Donaldovi od ruky!

Erudované analýzy Q přináší fantastický Jerome Corsi (autor a novinář, PhD v politologii na Harvardu v roce 1972), který svou kompetencí de facto ovládl YouTube, a na němž se mladá generace Američanů učí, že googlovat nestačí. Běhá po kanálech a jeho interpretace kryptických a zčásti kódovaných vzkazů Q, jejichž proud se stále line, poskytuje posluchači kontext, který zajíčkům chybí. Momentálně stáčí Q pozornost na dění v Asii, konkrétně v Šanghaji. Publikuje sérii fotografií aut, přijíždějící k modrému mrakodrapu, a na konci vidíme, že na modré ploše oken je jedno z nich otevřeno. Kolem rámu je zvenčí jakýsi poprašek, a z následující kratinké diskuse se správci vyplývá, že se jednalo o předběžně otevřené okno, a poprašek je s největší pravděpodobností reziduum po explozi. Poté Q diskusi ukončil. S řečmi o clownech (Clowns In America = CIA) ale pokračuje i nadále.

 

Mladej oprsklej z Infowars, Owen Shroyer, nazývá ctihodného doktora Corsiho důvěrně Jerry, a podává skvělé výkony; Jerome Corsi se v průběhu vysílání několikrát zakucká smíchy.

Q a Julian Assange také zveřejnili informaci o sedmi obrovských kontejnerech, plujících z Íránu do USA, a vezoucí snad nějaký vysoce nebezpečný náklad. Podle Q je Julian v bezpečí, a Írán se již nenachází pod kontrolou George Sorose.

Z celkového počtu asi 350 vězňů držených v Saúdské Arábii, poté, co jim byl zabaven majetek v hodnotě asi 800 milionů dolarů, byla část propuštěna, a ta část, která nechce zaplatit (asi 95 osob) přesunuta do vězení Al-Hayer, asi 25 kilometrů od Rijádu. Princ Al-Valíd bin Talál, který prý tam visel za nohy, což má být nějaký potupný vzkaz jeho kamarádům, byl za blíže neupřesněných podmínek propuštěn. Kdo teď cenzuruje Twitter, Sophia?

Svědek krásné právníčky Victorie Toensingové William Campbell po dlouhých průtazích svědčil před kongresovou vyšetřovací komisí. Popsal, jak se ruští účastníci transakce, nazývané Uranium One, kasali, jak jim americké ministerstvo zahraničních věcí pod vedením Hillary Clintonové zobe za úplatky z ruky. Jednalo se o prodej 20 procent amerického uranu, který skončil u Rosatomu. Na YouTube se vyskytl dokonce jakýsi podvratný videomateriál, který tuto transakci kostrbatě obhajoval a vysvětloval, samozřejmě anonymně, jak je to strašně výhodné prodat uran do Kanady (kam jej odvezla ta zkorumpovaná dopravní společnost, a Rusko pro jistotu vynechali úplně), když si potřebujete vyrobit malé atomovky…

Transakce byla jednomyslně schválena Komisí pro zahraniční investice v USA (Committee on Foreign Investment in the United States – CFIUS), což je jakýsi mezioborový panel, zahrnující například ministerstvo zahraničí (tehdy Hillary Clintonová), obrany a spravedlnosti a další instituce. CFIUS má za úkol zablokokovat operace, které by mohly ohrozit americkou národní bezpečnost. Campbell ale také tvrdí, že důkazy o korupci z ruské strany a další neupřesněné materiály předal FBI celé měsíce před tím, než Obamova administrativa transakci schválila.

Třídenní operace “Operation Reclaim and Rebuild” pod vedením speciální jednotky z Los Angeles Regional Human Trafficking Task Force ve spolupráci s dalšími útvary vedla k zadržení 56 obětí včetně 11 dívek. Z 530 zadržených jich je 30 podezřelých z pašeráctví lidí a 178 klientů.

Účastníci konference v Davosu, která se věnovala mimo jiné také tématu globálního oteplování vlivem člověka, se slétli za pomoci více než tisíce soukromých jetů.

Řeč George Sorose trvala hodinu a obsahovala velmi precizně formulované rozsáhlé varování před nukleárním útokem Severní Koreji na USA, shrnul globalistický pohled na dění na Blízkém Východě a neopomněl si plivnout na Orbána. Jeho účast vyvolala údiv na mladé americké nezávislé scéně, ale obsahu jeho projevu se kupodivu nikdo nevěnoval, ačkoliv ke spekulacím ohledně Severní Koreji přímo vyzýval. K Severní Koreji ale zamířil Lionel, neboť Q šlape na plyn.

 

Eric Schmidt měl podle všeho celou dobu prsty v aféře „dossier“, a byl také v pravidelném kontaktu s právnickou firmou Perkins Coie, která prováděla četné platby firmě Fusion GPS, specializované mimo jiné na praní špinavých peněz a kterou si zjevně Google vydržuje. Tvoří ji bývalí novináři Glenn Simpson, Peter Fritsch (20 let WSJ), Thomas Catan a Jason Felch.

Podrobnou analýzu členů Fusion GPS přináší skvělá Tracy Beanz v dokumentu Part I: Grassley digs for Connections. Firma je také ve spojení s právničkou Natalií Veselnickou, jejíž pečlivě nastražená návštěva u Donalda Juniora byla s největší pravděpodobností součástí celého plánu, tzv. „insurance policy“, jak hezky psal Peter Strzok. Důvody k Schmidtovu hbitému odstoupení budou ale pravděpodobně mnohem hlubší. Q se opakovaně ptá, co dělal v Severní Koreji, a na vytváření jakých privátních sítích se podílel. Z jeho návštěvy v roce 2013 existuje bezpočet fotografií.

Zoufale neinformovaný Scott Adams si neumí představit, že se do Severní Koreji nedá zatelefonovat. „To je větší hrůza, než jsem si myslel,“ říká bezelstně.

Tesla Elona Muska obdržela 4,9 miliardy dolarů.

Z vedení Disney a Twitteru odstupuje Jack Dorsey.

John Brennan, bývalý šéf FBI, který podle všeho konvertoval k islámu, se vzdal amerického občanství a odstěhoval se do Irska.

Donald Trump pozastavil platbu 255 miliard dolarů Pákistánu kvůli porušování lidských práv. Kdepak je asi konec bratrům Awanovým, jejichž neuvěřitelnou story jsme zde podrobněji přinesli již dříve, a kteří měli celé léta přímý přístup do kongresových počítačů? Co dělá Jeff Sessions? Podle Q je třeba Sessionsovi důvěřovat. Zdá se, že nejprve je třeba vyčistit a stabilizovat justiční systém, protože zkorumpovaní soudci nesoudí spravedlivě, to dá rozum. Také prý pořádně zatnul tipec MS-13, brutálnímu gangu, který měl pobočky po celé zemi, to vše bez mediální pozornosti.

„Donald je Phoenix!“, začíná se ozývat z vášnivějších nábožensky vznícených kanálů.

Skeptický Montagraph s jointem v puse a sklenkou červeného v ruce pochmurně líčí, jak se Donald Trump potácí ve spárech Deep State. Své tvrzení dokládá komplikovanými nesrozumitelnými technologicko-kryptickými teoriemi, a v průběhu líčení temné vize života jako formy energetické baterie dostává škytavku.

Zdroje: Dustin Nemos, You Are Free TV, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter