Švejkování: „America’s Disgrace“ & Demence v CNN

Více než sto dní od voleb trvalo, než americký senát 11. května schválil posledního člena kabinetu prezidenta Donalda Trumpa, nového ministra obchodu Roberta Lighthizera, zatímco titíž politici prezidentovi veřejně vyčítali, že neplní svůj volební slib znovu vyjednat mezinárodní smlouvu NAFTA. Ačkoliv Kanada i Mexiko se s obnoveným projednáváním smlouvy nakonec smířily a signalizovaly připravenost, američtí senátoři Donalda Trumpa drželi se staženými kalhotami a bez ministra obchodu. Proti jeho zvolení byli například John McCain z Arizony a Ben Sasse z Nebrasky. Titulek jsme si vypůjčili z prezidentského tweetu komentujícího tuto historickou ostudu.

Tajemný internetový fantom Montagraph monitoruje zvýšenou podporu vysílání Young Turks ze strany Googlu a YouTube. Zatímco většina nezávislých zpravodajů na Youtube přišla po restriktivních zásazích až o 60 % příjmů z reklamy, tady se žádná demonetizace nekoná. Záminkou k zásahu se stala stížnost společnosti l’Óréal (to je ta stará milá paní Liliane Bettencourt, která údajně načerno zaplatila francouzský prezidentský trůn Sarkozymu), že se jejich reklamní video ocitlo u videa propagujícího islámský stát. Detaily financování tvůrců obsahu YouTube přesně neznáme, ale zaujalo nás, že existence islamistických videí nikoho nijak zvlášť nevzrušuje, zatímco nevhodné zobrazení reklamy je použito jako záminka k širokému finančnímu zásahu proti celému spektru nezávislých novinářů. Monty na sebe prásknul, že je tzv. „remote viewer“, tedy, jestli jsme to správně pochopili, kouká občas ve snu do budoucnosti, ale není si vždy jist interpretací. Mluví o hořící Itálii.

Nezávislí novináři se povětšinou shodují, že Google a Facebook nemají právo cenzurovat obsah, tvořený uživateli, neboť se nejedná o soukromé společnosti, ale o společnosti veřejně financované a sloužící veřejnému zájmu, tedy komunikaci, a mezi konspirativci vládne všeobecné přesvědčení, že ve skutečnosti byly tyto společnosti financovány penězi amerických daňových poplatníků a jejich vývoj byl organizován CIA. David Seaman se domnívá, že do budoucna bude potřeba změnit legislativu, ale že i za stávající situace je možné je žalovat. Zatím se, jak to vypadá, čeká, až dojde ke stabilizaci mocenské situace ve Washingtonu, D.C., který se novému prezidentovi kroutí pod rukama jako klubko hadů, a v justici. Upozorňuje na roli Petera Thiela, spoluzakladatele Googlu a jednoho z prvních investorů do FB, který v kampani překvapivě podpořil Donalda Trumpa.

Mike Cernovich ve skvělém rozhovoru se Stefanem Molyneux „President Trump Fires FBI Director James Comey” mimo jiné tvrdí, že generál McMaster má „noční linku“ s generálem Petraeusem, který po obvinění z nedbalého zacházení s tajnými informacemi (poskytl je své biografičce a milence Paule Broadwellové) odešel z čela CIA a v současnosti prý nemá bezpečnostní prověrku.

Susan Rice, která odmaskovávala jména amerických občanů v odposleších (ačkoliv ještě týden před tím veřejně tvrdila, že o tom nic neví), která poté „unikla“ do Washington Post Jeffa Bezose a New York Times Carlose Slima (výkladní skříně moderní americké žurnalistiky, chachá!), se prý za pomoci svých právníků pokouší získat imunitu.

Jevgenij Nikulin, ruský hacker, zadržený 5. října 2016 v Praze na žádost USA, jež jej obvinily z útoku na LinkedIn, Dropbox and Formspring, oznámil dopisem, předaným advokátem Martinem Sadílkem, že jej alespoň dvakrát ve vězení navštívil zástupce FBI s nabídkou odvolání obvinění, pokud se přizná k hackerskému útoku na e-maily DNC (Národní výbor demokratů).

Martin Brodel se domnívá, že Donald Trump je možná vůbec prvním prezidentem v historii USA, který byl legitimně zvolen. Také upozorňuje na dle jeho názoru příkladný postup České republiky, která odmítá přijímat ilegální migranty.

Do kin vstupuje dokument „Risk“ Laury Poitrasové, držitelky Oscara za „Citizenfour“, o Julianu Assangeovi, a to těsně poté, co Julian Assange ve svém tweetu obvinil tehdy ještě ředitele FBI Jamese Comeyho ze lži. Na dokumentu pracovala šest let a zachycuje v něm například některé vypjaté momenty Assangeova „vnitřního kruhu“ v období přípravy publikace nejvýbušnějších materiálů v průběhu prezidentské kampaně. Dokument začíná okamžikem, kdy se Julian Assange pokouší spojit s Hillary Clintonovou těsně před zveřejněním tisíců diplomatických kabelů. Zachycuje jej také v intimnějších situacích, například při stříhání vlasů jeho fanoušky nebo průběh jeho rozhovoru s Lady Gaga.

Americký globalisticko-oteplovací propagandistický úřad National Climatic Data Center tvrdí, že první čtvrtletí letošního roku bylo nejteplejší v historii, hned po roce 2016. Tak určitě…

Daily Caller ale publikuje zajímavou pozitivní zprávu, že biologové Andrew Lowe and Ben Sparrow s kolektivem zjistili, že na světě velkým tempem přibývá zeleně! Našli dobrých sedm Texasů lesů! (1 Texas je zde jednotka plochy). Ať žije CO2!

Demokratický předseda Tom Perez označil prezidenta Trumpa za noční můru. „Ty jsi noční můra!“, rozkřikne se Martin Brodel a Donaldův kamarád do kamery. Pojetí zpráv tohoto postaršího plešatého baskeťáka v teplákovce (a bývalého člena Reaganovy administrativy a investora) je nenapodobitelně půvabné! Místní Starbucks se dostal do problémů kvůli odlivu sponzorů poté, co vedení firmy vyhlásilo, že hodlá zaměstnat 10 000 muslimských imigrantů. Odliv klientů je prý takový, že jejich konkurenti nestíhají a kafe je občas i vyprodáno! Martin Brodel docela vážně říká, že si lidé běžně vůbec neuvědomují, jak obrovskou mocí CIA disponuje. Velmi zajímavě také popisuje mocenskou síť, která chrání Bushovy, Clintonovy a Obamovy před vězením.

Kanál SGT Report vysvětluje, že zavražděním JFK 27. listopadu 1963 došlo v podstatě k puči, jehož strůjci a jejichž rodiny jsou u moci dodnes. Jsou to podle autora brutální a kriminální lidé. Heroin z Afghánistánu likviduje americké obyvatelstvo, a je to organizováno stejnými kartely. Mluví také o Vietnamu, kdy byly drogy dopravovány do USA v tělech mrtvých amerických vojáků, jak to známe z amerických filmů z dob, kdy byl Charlie Sheen ještě hrdinou.

Styx pokračuje ve svém agresivním boji proti korporátním zkorumpovaným médiím a sarkasticky poznamenává, že televizní vysílání je již čistou masovou manipulací. Komentuje velké ztráty podpory pro demokraty: “Prostě jim to nedochází!“. Nový předseda Tom Perez je podle něj novou Debbie Wassermannovou-Schulzovou, která musela s ostudou odejít v průběhu kampaně, a zdá se, že si ho tam demokrati našvindlovali, aby je neovládl muslim.

„Je čas zaútočit na korporátní média“, navádí své posluchače. „Máme, kolektivně, větší podporu, nemají důvěru publika. Pokud to neuděláme, pokusí se nás zničit.“ Radí zrušit předplatné, nekoukat, nečíst, neposlouchat, neklikat. Nekonzumovat. „Lžou nám všem, ať jste kdekoliv“, burcuje. „A lžou i politikům, a někteří z nich tomu i věří“, vysvětluje současnou bláznivou situaci, kdy se demokratičtí zástupci na obrazovkách veřejně zesměšňují vykládáním absurdních abstraktních blábolů a tlučením na ruský bubínek.

Milo Yannoupoulos, cenzurovaný, veřejně vláčený a mediálně stále na vrcholu se zabývá nástupem islamofašismu v Evropě. Před nenávistnou kampaní amerických feministek, považujících hidžáb za známku pokroku a ženské emancipace (o ženskou obřízku se nezajímají, a to ani tu, která se děje v jejich vlastní zemi) jej neuchránilo ani to, že je gay a katolík.

Občasné záchvěvy zdravého rozumu prý proniknou (máme z doslechu) i na CNN, kde Benn Stein prohlásil, že Amerika má vážné problémy, a snažit se nového prezidenta zlikvidovat ještě dříve, než vůbec stihl něco udělat, je tragický omyl.

Lionel se domnívá, že kolektivní vědomí CNN bylo zachváceno demencí, a opakovaně se strefuje do Chrise Cuoma. Ten se choval naposledy velmi nezdvořile ke Kellyanne Conwayové, které neprofesionálně skákal do řeči, překřikoval ji a do hlasu mu prosakovala hysterie a sarkasmus, a v jednom momentu mu Kellyanne musela připomenout, že jeho role není „opinion journalist“.

Pedofilní rubrika: Tin Molan, bývalý soudce z Kentucky, čelí až 100 letům odnětí svobody za 11 znásilnění, pašování dítěte a ovlivňování svědků. Podílel se prý také na Trumpově kampani. Kubrick ani Alex Jones si, jak se zdá, nic nevymýšlejí, rozdíl je jen v uměleckém podání.

Náš oblíbený šerif a nový americký hrdina David Clarke z okresu Milwaukee přijal místo šéfa  Homeland Security.

Na závěr zajímavý citát generála Petraeuse (WikiLeaks): „Za to, co jsme utratili v Iráku, jsme si mohli koupit všechnu ropu v oblasti na sto let!“

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, WikiLeaks, The Hill, independent sources

Newsletter