Čidla pro Internet věcí z Čech do celého světa!

Internet of Things (IoT) neboli Internet věcí patří mezi často skloňovaná témata poslední doby. Ovládání věcí na dálku pomocí internetu přechází z utopických vynálezů do reality a odvětví očekává světový boom. Mezi prvními na vlně rozmachu IoT zařízení se chce celosvětově uchytit firma Simple Hardware známého podnikatele Pavla Sodomky, spoluzakladatele serveru Atlas.cz.

Čtvrt miliardy a rekord v závěru roku. Do banky už Češi nemusí

Investiční platforma Fundlift si své místo na trhu našla opravdu velmi rychle. Čím dál tím víc lidí s námi zjišťuje, že dnes už nemusí chodit jen do banky. Serveru Roklen24 to v rozhovoru řekl CEO Fundliftu Radek Musil, který má s Fundliftem velké ambice. Chce postupně představovat větší množství příležitostí, které budou cílit na vyšší objemy, dlouhodobě expandovat do zahraničí a zároveň se zabývat tématy, jako je například spuštění sekundárního trhu. Se vším souvisí nabírání nových partnerů.

CRESTYL – Jeden z developerské Top 10 na Fundliftu

Jeden z největších tuzemských developerů, skupina CRESTYL, nabízí prostřednictvím crowdfundingové platformy Fundlift dluhopisy s úrokovým výnosem 5,1 % p.a. Na investici do jedné z firem skupiny CRESTYL, Cali Prop No.3, se tak může podílet kdokoliv jednoduše online, a to investicí již od 5 000 Kč.   

Z garáže do české Top 6. Zaujme vás iNETPrint na Fundliftu?

Internetová reklamní agentura iNETPrint, která patří společnosti iNET Solutions s.r.o., vyvíjí novou technologickou platformu PromoTron. Ta má za cíl zefektivnit proces výběru, navrhování, kalkulování a objednávání reklamního zboží. Na dokončení vývoje prvních čtyř služeb v rámci cloudové platformy PromoTron společnost nyní poptává financování od široké veřejnosti formou investiční crowdfundingové platformy Fundlift. Investorům nabízí čtyřletý dluhopis s roční úrokovou sazbou 7,5 %, s cílovou…

Realitní premiéra na Fundliftu. Bidli – jednoduše doma!

Investiční crowdfundingová platforma Fundlift při příležitosti oslavy svého druhého výročí spustila velkou kampaň. Je to první kampaň, ve které se investoři mohou podílet na financování developerského projektu. Tříleté dluhopisy se 7% ročním úrokem v celkovém objemu 10 milionů korun na platformě nabízí společnost BIDLI holding, a. s., velká skupina, která v rámci svých dceřiných firem nabízí komplexní portfolio služeb souvisejících s bydlením. Dluhopisy jsou osobně ručené.

Investujte do digitálního a vývojářského studia Able.cz!

Digitální a vývojářské studio Able.cz, které ze zakázkové výroby IT projektů vyrostlo v inkubátor vlastních startupů v oblasti fintech, dnes spustilo kampaň na investiční crowdfundingové platformě Fundlift. Chce získat 3,5 milionu korun na urychlení růstu a vývoj dalších vlastních fintech produktů, investorům nabízí čtyřleté dluhopisy s ročním úrokem sedm procent.

Další články


Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.