Další články

Twitter není jen šum. Pomůže vám vydělat na akciích

Doba, ve které žijeme, je dobou sociálních sítí. Ty se za poslední roky staly nezbytnou součástí komunikace mnoha z nás a možná i ve značné míře nahradily komunikaci fyzickou. Sociální média lze tedy rovněž považovat za takřka bezednou studnici indícií k tomu, co si lidé myslí. A i když se zdá, že informací je všude momentálně až příliš a přestaly být vzácné, pokud je někdo umí správně setřídit, dá se na nich i vydělat - třeba na finančních trzích.

Fed se Trumpa nebojí. Ve svých úvahách ho ignoruje

Dnešním ránem na devizových trzích stále hýbou včerejší Fed Minutes a také vývoj kolem situace ve Velké Británii. Obě události shodně pomohly posílit dolar proti euru, jakkoliv ani jedna z nich nepřinesla příliš překvapivé informace.

Actijoy, Thriftigo, Bookcrushes. A jejich bitva o Kodaň v Plzni

Creative Business Cup se po dvouleté pauze vrátil. O vítězství v národním kole se utkaly také startupy Actijoy. Thriftigo a Bookcrushers. Ve videu pro Roklen24 jejich zástupci naznačují, o čem je jejich byznys. Národní kolo soutěže, kterou pořádá agentura CzechInvest, se konalo 25. září v plzeňském inkubátoru DEPO2015.

Majer: Datacentra jsou byznys, který reaguje na ekonomiku jako seismograf

Facebook ani Google u nás mít servery nikdy nebude, chybí zde energetické zdroje i ekonomické pobídky státu. Datacentra jsou byznys, kde si buď zvolíte vysoké CAPEXové náklady, nebo po patnácti letech vykrvácíte na OPEXu, říká Radek Majer, ředitel největšího českého kolokačního telehousu.

Novější články Další články

Roklen Talk

Investice

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.